FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Mladší žáci v derby neuspěli

V derby jsme tahali za kratší konec.

V neděli 30.8.2020 naši mladší žáci sehráli na domácí půdě derby s tradičním soupeřem z Dolních Kralovic. Náš tým, který je po loňské sezóně oslaben odchodem hráčů do starší kategorie, jsme skládali za pochodu a museli jsme si vypomoci i z řad hráčů starší přípravky. Díky této výpomoci jsme měli alespoň dva hráče na střídání. Tímto bych chtěl poděkovat Ondrovi Jelínkovi a Martinu Boudníkovi, kteří se nebáli naskočit proti staršímu a silnějšímu soupeři. Protivník, který přijel naopak ve velkém počtu, hned od začátku utkání projevil svou kvalitu a snadno nás přehrával. Naše obrana byla zavalena častými výpady soupeře a odolávala jen těžko. Vpředu jsme se nemohli vůbec prosadit, a když už jsme se dostali ke střele, tak minula svůj cíl. Od většího přídělu nás zachránil výborně chytající Honza Sezemský a jediný čestný zásah přeci jen ke konci zaznamenal pro náš tým Erik Fiala.
Konečný stav utkání Křivsoudov/Čechtice – Dolní Kralovice 1:9
Střelci: E.Fiala – 1

Sestava:
Sezemský Jan (B), Boudník Tomáš, Jankovský Vít, Fiala Erik, Nácovský Lukáš, Kratochvíl Michal, Zíka David, Moravec Jan, Jelínek Ondřej, Boudník Martin

Další utkání hrajeme v sobotu 5.9.2020 od 9h v Kondraci.
Pavel Zíka