FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Kácov byl nad síly Áčka

AFK Kácov – FC Křivsoudov „A“ 3:0 (2:0)

 

17. kolo ERDINGER Alkoholfrei 1.B – třída sk. D

 

Neděle 24.3.2024

 

 

K prvnímu jarnímu utkání nastoupilo Áčko v příjemných kulisách kácovského stadionu na dobře připraveném trávníku. Úvodních patnáct minut obě mužstva dobře kombinovala, ale na pořádnou šanci diváci čekali marně. Skóre se poprvé měnilo v 16. minutě, kdy trestný kop vyrazil domácích vyrazil Filip před sebe a Svoboda se prosadil přesnou dorážkou. Domácí byli přeci jen nebezpečnější, po rohu Štika vykopával míč z brankové čáry. V poslední minutě poločasu přišla pro hosty pohroma, vysoký míč do vápna Filip neudržel v rukou a na dorážku Štorcha byli dva Vopěnkové – Štěpán i Filip – krátcí.

 

Do druhé půle chtěli být hosté více nebezpeční dopředu, ale vše vyústilo jen ve dvě střeli ze střední vzdálenosti, se kterými si domácí brankář Tlustý poradil. Bohužel definitivu dal výsledku střídající Jícha, na hraně ofsajdu převzal míč a po kličce Filipovi zakončil o prázdné branky.

 

Áčko bohužel svoje příznivce žádnou vstřelenou brankou nepotěšilo, každopádně si vážíme podpory všech fans, i když se výsledkově nedaří, poděkování potleskem po každém utkání zahřeje na srdíčku.

 

Sestava: Filip Martin – Vondrák David, Vopěnka Štěpán, Vopěnka Filip ©, Štika Ondřej – Ptáček Luboš, Toula Patrik, Macháček Martin, Fučík Adam – Tulach Jiří, Procházka Otakar

 

Střídali: Štorc Matěj, Dufek Matouš, Doškář Daniel

 

V odkazu najdete fotogalerii pořízenou domácím fotografem:

https://www.rajce.idnes.cz/kolopetr/album/fotbal-kacov-a-krivsoudov-2

 

Příští utkání sehraje Áčko v sobotu 30.3.2024 od 16:30 doma proti Vlašimi „B“.