FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Dorost začal vítězně..

FC Křivsoudov/ TJ Sokol Čechtice – TJ Svoboda Ratměřice 2:1 (1:1)

OP Benešov

Neděle 20.8.2023

 

Dorost vstoupil do nové sezóny. V této sezóně je naše mužstvo spojeno se sousedními Čechticemi, na první zápas bylo připraveno 15 natěšených borců. Soupeřem nám byl tým Ratměřic.

 
Úvod do zápasu se nám povedl, už ve 2. minutě vysunul kapitán Víťa Macháček krásnou kolmicí na zteč Matyáše Pospíšila a ten po sóle chladnokrevně přehodil hostujícího brankáře- 1:0. Sám Víťa mohl zanedlouho zvýšit, jeho pokus z přímého kopu bránu o kousek minul. Následně jsme polevili v aktivitě, čehož hosté využili, když z ojedinělého útoku Baroch odcentroval před bránu a Kopřiva na zadní tyči vyrovnal- 1:1. Vyrovnávací gól hosty nabudil, do konce poločasu se hrálo bojovné a vyrovnané utkání, ani jeden tým už ovšem nedokázal pohnout se skóre. 
 
Druhá půle probíhala podle stejných not, až v 63. minutě poslal Víťa Macháček z přímého kopu centr do vápna, následnou skrumáž utnul střelou k tyči David Zíka- 2:1. V úmorném vedru rychle docházeli oběma mužstvům síly, větší aktivitu ovšem vyvíjeli hosté, žádnou výraznější šanci si ale nevytvořili. Na druhé straně mohl našim barvám dodat klid Ondra Ptáček, po chybě hostujícího gólmana převzal míč na hranici vápna, prázdnou bránu ovšem přestřelil. I tak už ale naše mužstvo dokázalo výsledek ubránit a tímpádem jsme si připsali i první tři body do tabulky.
 
Góly: Pospíšil Matyáš, Zíka David
 
Sestava: Moravec Jakub- Sezemský Jan, Urbánek Petr, Macháček Vít (c), Ouřada Michal- Veselka Filip, Novák František, Dufek Matouš, Fiala Erik- Pospíšil Matyáš, Ptáček Ondřej
 
Střídali: Kratochvíl Michal, Hague Oliver, Gregor Mikoláš, Zíka David
 
Další zápas odehrají dorostenci v sobotu 26.8.2023 od 10:15 v Maršovicích