FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Béčko znovu vítězně!

FC Křivsoudov „B“ – FC Vracovice 3:1 (1:1)

 

13. kolo IV. třída OS sk. B

 

Neděle 29.10.2023

 

 

Křivsoudovská rezerva nastoupila k předposlednímu domácímu zápasu v podzimní části sezóny proti tradičnímu soupeři z Vracovic. Na lavičce byli po dlouhé pauze způsobené zdravotními problémy připraveni L. Vašek a Š. Mareš.

 

Od úvodu měli domácí více ze hry, ale opět se projevila jejich podzimní slabina – proměňování šancí. Postupně neuspěli Jakl, J. Tulach nebo Nedbal. Jak se šancemi nakládat předvedli vracovičtí po dvaceti minutách hry. Po chybě A. Brzoně na polovině hřiště unikal hostující Vojta úplně sám na domácí bránu a svůj únik zakončil střelou k tyči – 0:1. Inkasovaná branka domácími neotřásla, opět ale naráželi na mizernou produktivitu. Když už to vypadalo, že domácí odejdou do kabin s jednobrankovým mankem, vyslal Nedbal zpoza vápna střelu, kterou hostující gólman neudržel a míč skončil v síti – 1:1. 

 

Druhá půle začala překvapivě vyrovnaně, a i hosté se dokázali dostat do šancí, v té největší ale Vojta nastřelil tyč. V 67. minutě se ujal nákop A. Brzoně z hloubi pole, Jakl míč prodloužil hlavou za sebe a J. Tulach placírou zakončil pod břevno- 2:1. O minutu později dostal míč do vápna Jakl a tvrdou ranou na zadní tyč navýšil vedení domácích- 3:1. Od té doby už domácí zápas kontrolovali. Hosté se sice snažili, výsledkem jejich snahy byl dlouhý nákop na hranici vápna, který vyběhnuvší Moravec odklidil do bezpečí. Po odehrání míče byl ale nesmyslně dohrán hostujícím Vojtou a se zraněným kolenem musel střídat. Zbytek zápasu za domácí odchytal Nedbal a nemusel řešit žádnou vážnou situaci. Na druhé straně mohl po centru Zíky navýšit skóre Jakl, gólman hostí ale dokázal zakročit. Domácí tak zápas dokázali zvládnout a připisují si třetí výhru v řadě.

 

 

Sestava: Moravec- Dufek Z. (c), Brzoň A., Brzoň J., Kehar- Tulach J., Nedbal, Lebeda, Tulach D.- Jakl, Mareš L.

 

Střídali: Zíka, Mareš Š., Vašek L.