FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Béčko vedení neudrželo

FC Křivsoudov „B“ – FK Trhový Štěpánov „B“ 1:3 (1:0)

 

5. kolo OS IV. třída sk. B

 

Neděle 3.9.2023

 

 

K dalšímu utkání nastoupilo béčko doma proti tradičnímu soupeři ze Štěpánova.

 

Od úvodu měli místy výraznou převahu domácí, kteří soupeře přehrávali kombinačně, první gól ovšem padl ze vzduchu. V 11. minutě se po Lebedově centru pověsil do vzduchu J. Tulach a hlavou otevřel skóre- 1:0. Navýšení skóre mohli přinést dva úniky Kehara, v obou případech vyšel ze souboje vítězně hostující gólman Fotr. Hosté se do zakončení dostali jednou, zakončení po standartní situaci ale bylo nepřesné.

 

Do druhé půle vstoupili domácí velmi vlažně a netrvalo příliš dlouho a hosté trestali. Na Bernáškův přímý kop si naběhl Petrášek a hlavou usměrnil míč k tyči- 1:1. Zanedlouho už hosté vedli, po rychlém brejku mířil přesně Timercan- 1:2. Domácí se sice ještě snažili o vyrovnání, ale pořádnou šanci si přes jistě fungující obranu hostí nevypracovali. Naopak v 66. minutě unikl domácí obraně Šefara a navýšil vedení hostí- 1:3. Zbytek zápasu už hosté odehráli zkušeně a po výpadku domácích ve druhé půli si odvezli všechny tři body.

 

Gól: Tulach J.

 

Sestava: Moravec- Dufek Z. (c), Macháček V., Zelenka J., Brzoň J.- Lebeda P., Dufek M., Ouřada F., Kehar V.- Jakl J., Tulach J.

 

Střídali: Tulach D., Novák F., Ptáček O. 

 

V sobotu 9.9.2023 jede Béčko na nejmenší hřiště na okrese, v Kamberku začíná utkání v 17 hodin.