FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Béčko v Kondraci neuspělo

TJ Sokol Kondrac „B“ – FC Křivsoudov „B“ 5:3 (1:1)

 

IV. třída sk. B

 

Neděle 27.8.2023

 

 

Po úvodní porážce od Pravonína, zajíždělo béčko na půdu jednoho z favoritů soutěže, rezerva Kondrace sestoupila ze III. třídy, kam by se ráda vrátila.

 

Úvod zápasu byl ovšem překvapivě vyrovnaný, hosté se silného soupeře nezalekli a místy byli i herně lepším celkem. Z toho vyplynulo několik zakončení z naší strany, ovšem pokusy Nedbala a Macháčka svůj cíl nenašli. Na druhé straně zahrozil kondracký navrátilec Rakáš, jeho zakončení na přední tyč Moravec zlikvidoval. V 10. minutě se už skóre měnilo, po prodloužení hlavou od Lizáka se před Moravce dostal Rakáš a chytrým zakončením na zadní tyč otevřel gólový účet- 1:0. Na druhé straně se musel domácí brankář předvést proti ráně J. Tulacha. Následně si po rohovém kopu počkal na zadní tyči na odražený míč Macháček, ale trefil jen boční síť. Deset minut před půlí jsme se už přece jen dočkali, D. Tulach se z pravé strany individuálně probil až do vápna, kde i přes tvrdý zákrok domácího zadáka dokázal zakončit přesně k tyči- 1:1. 

 

Vstup do druhé půle jsme ovšem nevstoupili dobře a už ve 48. minutě se Kašpar nikým neatakován dostal až před Moravce, kterého jemným obloučkem přehodil a vrátil domácím vedení- 2:1. V 57. minutě bylo ještě hůř, Kašpar roztáhl hru doprava na Záklasníka, jehož centr si srazil do brány F. Ouřada- 3:1. Domácí byli v tuto chvíli lepším týmem a další gól vsítili v 64. minutě, Kašpar postupoval od poloviny hřiště sám na Moravce a situaci vyřešil zkušeně střelou k tyči- 4:1. Po této brance jsme se přece jen zmátořili a výsledkem bylo snížení, střelu Nedbala brankář vyrazil pouze k Jaklovi a ten z dorážky zamířil přesně- 4:2. Netrvalo ovšem dlouho a domácí znovu odskočili, Rakášovu vyraženou střelu dopravil do sítě Maceška- 5:2. Poslední změnu skóre zajistil Novák, po úniku se štěstím prostřelil domácího brankáře- 5:3. Naše následná snaha o zdramatizování zápasu už ovoce nepřinesla a z Kondrace jsme tak odjeli s prázdnou.

 

 

Góly: Tulach D., Jakl, Novák

 

Sestava: Moravec- Dufek Z. (c), Ouřada, Štorc, Machyán- Tulach D., Macháček V., Nedbal, Kehar- Jakl, Tulach J.

 

Střídali: Mareš L., Ptáček O., Novák

 

V neděli 3.9.2023 přivítá Béčko od 14 hodin na domácím trávníku Velíš.