FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Béčko v Kamberku neuspělo

TJ Sokol Kamberk – FC Křivsoudov „B“ 5:0 (2:0)

 

6. kolo OS IV. třída sk. B

 

Sobota 9.9.2023

 

Další zápas sehrálo béčko na půdě Kamberka, mužstva usilujícího o postup do vyšší soutěže. Vzhledem k současně hranému zápasu áčka a několika absencím v oběma týmech, se v Kamberku představila mladá sestava, přičemž pro Michala Ouřadu, Mikoláše Gregora a Davida Zíku se jednalo o první utkání v mužské kategorii. Při absenci brankářské jedničky zaujal post gólmana Vojta Nedbal.

 

Do utkání vstoupili lépe domácí, ovšem hosté hráli dobře defenzivně a byť se k ohrožení domácí branky moc nedostávali, dokázali domácího favorita držet na uzdě do 20. minuty, kdy se trefil Tulej- 1:0. Následně se do dvou dobrých šancí dostal Dominik Tulach, poprvé ale z dobré pozice mířil vedle, prakticky do stejného místa poslal i přímý kop v 30. minutě. Domácí naše nevyužité šance trestali v 32. minutě, domácí kapitán Kosák si připravil míč na hraně vápna a střelou k tyči nedal Vojtovi Nedbalovi šanci- 2:0. Úvodní 45ti minutovku orámoval další únik Dominika Tulacha, jeho pokus ale domácí brankář vyrazil na roh.

 

Do druhé půle jsme vstoupili s cílem co nejdéle držet poměrně příznivý stav a pokusit se přidat i nějaké góly. Tuto snahu utnul už v 53. minutě Bartoš, který dorazil do sítě vyražený míč od Vojty Nedbala- 3:0. Hosté se sice ještě snažili snížit, několik dobrých průniků Dominika Tulacha nebo střely zpoza šestnáctky v podání Matouše Dufka a Pavla Lebedy ale úspešné nebyli a tak domácí opět trestali a zásluhou Polanského a Nytri stanovili konečné skóre na 5:0. Naše mužstvo ovšem i vzhledem k absencím nepředvedlo špatný výkon, chyběl pouze nějaký ten gól. 

 

Sestava: Nedbal Vojtěch- Ouřada Michal, Táborský Karel, Brzoň Jan, Ptáček Ondřej- Novotný Jaroslav, Lebeda Pavel, Tulach Dominik, Gregor Mikoláš- Novák František, Zíka David

 

Střídali: Mareš Lukáš, Dufek Matouš