FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Béčko smolně prohrálo

TJ Želivan Hulice – FC Křivsoudov „B“ 1:0 (0:0)

 

10. kolo OS IV. třída sk. B

 

Sobota 7.10.2023

 

 

Béčko zajíždělo k dalšímu zápasu k neoblíbenému soupeři z Hulic. K zápasu bylo nominováno několik mladých dorostenců, přičemž pro Michala Kratochvíla se jednalo o první utkání mezi muži.

 

Od úvodu se hrálo bojovné utkání, kdy si oba týmy nic nedarovali. První možnost pohnout se skóre měli domácí, když po střele domácího hráče zazvonilo břevno. Na druhé straně se Kratochvílovi povedlo po centru Pospíšila vstřelit branku, bohužel se v době přihrávky nacházel v offsidu a tak gól nebyl správně uznán. Domácí si do konce poločasu vytvořili ještě několik závarů, hostující obrana ale dokázala včas zakročit, jednou spolehlivě zasáhl Moravec a střelu Kužela vyrazil.

 

Do druhé půle vstoupili lépe hosté a záhy se mohli dostat do vedení, Ptáčkův nepovedený centr zprava ale skončil na tyči. I druhá šance hostí skončila na brankové konstrukci, Machyán si z pozice levého beka navedl míč na střelu a z 20ti metrů trefil stejnou tyč jako Ptáček. Domácí kontrovali možností Kužela, po rohovém kopu domácí kapitán hlavičkoval z dobré pozice těsně nad. Dvanáct minut před koncem už domácí výškovou převahu zužitkovali, na centr na zadní tyč si nejvýše vyskočil Hromas a hlavou ke vzdálenější tyči poslal domácí do vedení- 1:0. I přes závěrečnou snahu hostí už branka nepadla a béčko tak odjelo domů s prázdnou. Nutno ovšem pochválit všechny dorostence za přístup k utkání, svým výkonem určitě nezklamali.

 

Sestava: Moravec- Dufek Z. (c), Brzoň A., Křišta, Machyán- Ptáček O., Novák, Tulach D., Pospíšil- Jakl, Mareš L.

 

 

Střídali: Kratochvíl, Zíka, Gregor