FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Béčko se s Keblovem nemazlilo

FC Křivsoudov „B“ – TJ Sokol Keblov 7:1 (4:0)

 

15. kolo IV. třída sk. C

 

Neděle 9.4.2023

 

 

Po dvou prohraných derby s Čechticemi a D. Kralovicemi si béčko chtělo spravit chuť v třetím derby v pořadí, soupeřem byl Keblov.

 

 

Od úvodu bylo jasné, kdo bude tahat za který konec provazu a v 5. minutě jsme po brankách Filipa Ouřady a Jirky Jakla vedli 2:0. Následnou klidnější pasáž narušil ve 20. minutě kapitán Vojta Nedbal, který si navedl míč před vápno a na jeho povedené zakončení na přední tyč Holakovský ani nereagoval- 3:0. Za další dvě minuty Jirka Tulach poslal z pravé strany centr do vápna a na přední tyči zatloukl míč do sítě hlavou Vašek Kehar- 4:0. Další šance zůstali nevyužity, přesto jsme do kabin odcházeli za pohodlného vedení.

 

Do druhé půle nastoupili hosté se změnou na postu brankáře, skóre se ale měnilo až v 68. minutě, kdy se ve vápně opřel do míče Matěj Štorc a svůj pokus umístil ke vzdálenější tyči- 5:0. Za další 2 minuty se vápně dostal k míči Filip Ouřada a i podruhé v zápase byl úspěšný- 6:0. Posledním střelcem našeho mužstva se stal Matěj Štorc, po skvělé přihrávce Víťi Macháčka měl už před brankou snadný úkol- 7:0. 10 minut před se přece jen dočkali i hosté, z ojedinělého útoku upravil Marvan na konečných 7:1.

 

 

Góly: Štorc Matěj 2, Ouřada Filip 2, Nedbal Vojtěch, Jakl Jiří, Kehar Václav

 

Sestava: Moravec Jakub- Dufek Zdeněk, Veselka Filip, Táborský Karel, Macháček Vít- Tulach Jiří, Nedbal Vojtěch (c), Křišta Miroslav, Kehar Václav- Jakl Jiří, Ouřada Filip

 

Střídali: Březina Lukáš, Štorc Matěj, Tulach Dominik

 

 

Tuto neděli 23.4.2023 Béčko přivítá od 14 hodin mužstvo Vracovic.