FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Béčko porazilo Hulice

FC Křivsoudov „B“ – TJ Želivan Hulice 4:1 (0:0)

 

11. kolo OS IV. třída sk. C

 

V neděli 7. května zavítalo na náš pažit mužstvo Hulic, na podzim jsme se soupeřem uhráli bezbrankovou remízu. 

 

První půle se nesla hlavně ve znamení boje o každý metr, příliš gólových šancí diváci neviděli. Hosté hrozili nákopy na útočníky Kužela a Brzoně, z naší strany přišlo několik pokusů ze střední vzdálenosti, ale střely Míry Křišty nebo Víti Macháčka z přímého kopu svůj cíl nenašli. 

 

Do druhé půle vstoupili hosté lépe, v 53. minutě si Mach narazil s Brzoněm a po sóle středem hřiště střelou o tyč otevřel skóre- 0:1. O pár minut později si Fanda Novák píchnul míč kolem Seidla, který ho ve vápně zastavil jen za cenu nedovoleného zákroku a rozhodčí Procházka nařídil pokutový kop, který s jistotou promněnil Víťa Macháček- 1:1. V další akci hostující obránce trefil nepovedeným odkopem Dominika Tulacha, ten nastartoval motory a po sóle s přehledem otočil skóre- 2:1. Hosté se sice snažili s výsledkem ještě něco udělat, ale vyloženou šanci si již nevytvořili, na druhé straně se za odkopem Adama Brzoně rozběhli Jirka Tulach a hostující gólman Filipovič, Jirka byl u míče jako první a po kličce brankáři do prázdné navýšil naše vedení- 3:1. Další gól měl na noze Lukáš Mareš, po rychlém autu Víti Macháčka se ocitl sám před hostující svatyní, jeho pokus ale skončil na břevně. Poslední slovo si vzal náš kanonýr Jirka Tulach, kterého přetaženým centrem našel jeho bratr Dominik a Jirka z první zamířil do vzdálenější šibenice- 4:1. 

 

 

Góly: Tulach Jiří 2, Tulach Dominik, Macháček Vít

 

Sestava: Moravec Jakub- Dufek Zdeněk (c), Táborský Karel, Brzoň Adam, Macháček Vít- Tulach Jiří, Štorc Matěj, Křišta Miroslav, Veselka Filip- Ouřada Filip, Jakl Jiří

 

Střídali: Ptáček Ondřej, Mareš Lukáš, Tulach Dominik, Novák František