FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Béčko podlehlo Čechticím 2:5

FC Křivsoudov B – TJ Sokol Čechtice   2:5 ( 0:3 )

Sestava: Martin Filip – Amr Mehessen, Štěpán Vopěnka, Karel Táborský, Adam Brzoň – Štěpán Mareš, Miroslav Křišta ©, Ondřej Kocián, Václav Kehar – Vojtěch Nedbal – Jiří Tulach
Střídali: Lukáš Mareš, Martin Švec, Tomáš Mareš, Ladislav Vašek

 

Po dlouhé pauze se mistrovského utkání dočkala také naše rezerva. Stejně jako v loňském roce, i letos nám los na začátek přisoudil těžkého soupeře – sousedy z Čechtic. Naše béčko doznalo během vynucené pauzy několika změn. Kariéry ukončili dlouholeté opory Zdeněk Dufek a Jarda Zelenka, naopak jsme zpět přivítali našeho odchovance Vojtu Nedbala. Na derby nakonec nebyl k dispozici ani Jirka Jakl, kterému tímto gratulujeme k narození dalšího potomka!

Utkání začalo lépe pro hosty z Čechtic, kteří svou převahu vyjádřili poprvé v 17. minutě, kdy skóre utkání otevřel z úhlu Martin Šanda. V minutě 29. to bylo již o dvě branky – Jiří Kozojed zakroutil přímý kop na zadní tyč, a balon nikým neatakován propadli do branky. Poločas snů pro Čechtice zakončil třetí brankou Štěpán Turek, tři minuty před pauzou. Křivsoudovu se v prvním poločase nedařilo skoro nic, domácí prakticky neohrozili Tkadlecovu branku.

Do druhé půle Křivsoudov poslal do hry dalšího útočníka, a zatlačil svého soupeře na svou polovinu. Najednou většinu balonů získávali domácí, a dokázali se dostat na rozdíl jediné branky. Nejprve se v 51. minutě probil přes několik soupeřů střídající Tomáš Mareš, a vše vyšperkoval gólovou střelou. O devět minut později se k přímému kopu postavil další nový muž na hřišti – Martin Švec – a střelou přes zeď nedal hostujícímu gólmanovi žádnou šanci. Bohužel místo srovnání skóre přišel úder na druhé straně, kdy Jiří Kozojed svým druhým gólem definitivně srazil Křivsoudov na kolena. Domácí ak už jen marně dobývali čechtickou obranu. Definitivní tečku za utkáním udělal dvě minuty před koncem Martin Šanda, který utekl po levé straně a střelou na přední překvapil Filipa. Domů tak odjížděli spokojenější Čechtice.

 

Miroslav Křišta, trenér: První poločas se nám vůbec nepovedl, neměli jsme pohyb, a špatně jsme podporovali osamoceného Jirku Tulacha na hrotu. Druhá půle už byla z naší strany daleko lepší, vaz nám zlomil čtvrtý gól v naší síti. Celkový dnešní výkon prostě byl na body málo.“