FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Béčko nestačilo na Čechtice

FC Křivsoudov „B“ – TJ Sokol Čechtice „B“ 1:3 (0:0)

 

13. kolo IV.třída skupina C

 

Neděle 26.3.2023

 

V prvním jarním kole přivítalo béčko doma rezervu Čechtic, na podzim jsme soupeře na jeho půdě porazili jasně 5:1.

 
První půle přinesla vyrovnanou bitvu, hosté se pokoušeli vyzrát na Moravce pokusy zpoza vápna, domácí gólman ale střely kryl, jednou mu pomohlo břevno. Na druhé straně měli domácí gólovku po chybě brankáře Fialky, které obral Jirka Tulach o míč pod kabinami, hostující zadáci se ale stačili včas vrátit a tak ze šance nebylo nic.
 
Ve druhé půli byli se na gól nečekalo moc dlouho, bohužel padnul do domácí sítě. V 53. minutě využil Borek přihrávku do vápna a na blížší tyči prostřelil Moravce- 0:1. To nebyla pro domácí jediná pohroma, neboť právě brankář Moravec musel pro zraněn střídat. Ještě než se ale náhradní brankář Březina stihl připravit, tak čechtičtí dvakrát v rozmezí dvou minut navýšili. Nejprve si v 64. minutě Naňák pokryl na rohu velkého vápna balón a přehodil venku z brány stojícího Moravce, následně v 66. minutě využil střídající Nebřenský přihrávku od Růžka z pravé strany a zakončoval do prázdné- 0:2, resp. 0:3. Domácí se gólu dočkali v 77. minutě, po Veselkově přihrávce do vápna prostřelil Fialku Tulach- 1:3. Do konce zápasu si ještě obě mužstva vypracovala několik příležitostí, skóre se ovšem už nezměnilo a tak béčko vstoupilo do jara prohrou.
 
 
Gól: Tulach Jiří
 
 
Sestava: Moravec Jakub- Dufek Zdeněk, Veselka Filip, Brzoň Adam, Brzoň Jan- Tulach Jiří, Křišta Miroslav (c), Ouřada Filip, Kehar Václav- Jakl Jiří, Ouřada Filip
 
Střídali: Macháček Vít, Machyán Martin, Březina Lukáš
 
V sobotu 1.4.2023 čeká na Béčko další derby, tentokrát na půdě Dolních Kralovic, a to od 16:30