FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Béčko doma podlehlo Pravonínu

FC Křivsoudov „B“ – Sokol Pravonín „B“ 3:4 (1:1)

 

IV. třída sk. B

 

Neděle 29.8.2023

 

 

První zápas sezóny má za sebou také béčko, naším soupeřem byla rezerva Pravonína. I přes současně hraný zápas áčka bylo na utkání připraveno 15 borců.

 

Zápas začal aktivněji z naší strany, bohužel jsme naší aktivitu nedokázali vyjádřit gólově. To co se nepovedlo nám se povedlo hostům v 19. minutě, kdy naší obraně pláchl Malinovský a po sóle prostřelil Kubu Moravce- 0:1. Vyrovnat se nám povedlo po půlhodině hry, debutant v našem dresu Matouš Dufek se narážečkou s Dominikem Tulachem dostal až do vápna a přesně zakončil k přední tyči- 1:1. Do poločasu se obě mužstva snažila vstřelit vedoucí branku, žádná z akcí se už ale neujala.

 

Vstup do druhé se povedl lépe nám a brzy přišel vedoucí gól z kopačky Fandy Nováka, po sóle od půlky hřiště a obehrání dvou hostujících zadáků zakroutil míč ke vzdálenější tyčce- 2:1. Vedení nám ale dlouho nevydrželo, za 5 minut napřáhl ke střele zpoza vápna Kozel a na jeho povedenou ránu neměl Kuba Moravec nárok- 2:2. Následně se Kuba vyznamenal proti přímému kopu Brzka, tvrdý pokus vytáhl na roh. V 81. minutě už byl ale krátký na sólo Brzka do naší otevřené obrany, o chvíli později po dalším brejku navýšili hosté skóre zásluhou Malinovského- 2:4. Do posledních minut jsme vrhli všechny síly do útoku, jiskřičku naděje vykřesal v 88. minutě přesnou střelou Tomáš Ouřada- 3:4. I přes naší snahu v závěrečných sekundách zápasu se už skóre nezměnilo a do sezóny vstupujeme porážkou. 

 

 

Góly: Dufek Matouš, Novák František, Ouřada Tomáš

 

Sestava: Moravec Jakub- Dufek Zdeněk (c), Brzoň Adam, Křišta Miroslav, Macháček Vít- Dufek Matouš, Nedbal Vojtěch, Lebeda Pavel, Kehar Václav- Ouřada Tomáš, Tulach Dominik

 

Střídali: Mareš Lukáš, Brzoň Jan, Novák František, Ptáček Ondřej

 

 

V dalším kole jede Béčko do Kondrace, s tamní rezervou odehraje zápas v neděli 27.8.2023 od 17 hodin.