FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Béčko doma nezaváhalo

FC Křivsoudov „B“ – FC Vracovice 2:0 (1:0)

 

17. kolo OS IV. třída skupina C

 

Neděle 23.4.2023

 

V neděli 23. dubna jsme na domácím hřišti přivítali tradičního soupeře z Vracovic.

 

Od úvodu se hrálo na jednu bránu a nutno poznamenat, že na tu hostující. Bohužel jsme nedokázali proměnit ani ty největší šance. Několik skvělých zákroků si připsal hostující brankář Kochánek, který chytil i penaltu, kterou po faulu na Adama Brzoně zahrával dnešní kapitán Jirka Jakl. Až ve 22. minutě se protáhl do vápna Jirka Tulach, jeho pokus ještě před brankovou čarou doklepl do sítě Filip Ouřada- 1:0. S průniky Jirky Tulacha po pravé straně měla hostující obrana velké potíže, vyprávět by mohl například exkřivsoudovský Jakub Tulach. Ke konci poločasu se do dvou šancí dostali i hosté, první pokus Vavrouse Kuba Moravec jistě vyrazil a poradil si s nepříjemnou tečovanou střelou z hranice vápna.

 

Do druhé půle vstoupili o něco lépe hosté, kteří si zahrávali v krátkém sledu několik rohových kopů, ale výraznější příležitost si nevytvořili. Na druhé straně se neujalo několik průniků bratrů Tulachových. Až v 72. minutě po dalším úniku po levé straně Jirka Tulach z úhlu propálil Kochánka a konečně navýšil skóre- 2:0. Další šance na navýšení vedení jsme už nevyužili, v poslední minutě se například ve vyložené pozici po přihrávce Dominika Tulacha ocitl Lukáš Mareš, míč ale vůbec netrefil a promáchl. I tak si ale béčko připsalo další tři body.

 

Góly: Ouřada Filip, Tulach Jiří

 

 

Sestava: Moravec Jakub- Dufek Zdeněk, Táborský Karel, Brzoň Adam, Brzoň Jan- Tulach Jiří, Štorc Matěj, Veselka Filip, Kehar Václav- Jakl Jiří (c), Ouřada Filip

 

Střídali: Macháček Vít, Mareš Lukáš, Tulach Dominik

 

V 18. kole zajíždí Béčko na půdu Trhového Štepánova „B“, uktání se odehraje v sobotu 29.4.2023 od 17 hodin.