FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Ani v dalším derby Béčko body nezískalo

TJ Sokol Dolní Kralovice „B“ – FC Křivsoudov „B“ 3:2 (0:2)

14. kolo IV.třída skupina C

Sobota 1.4.2023

 

Béčko zajíždělo na apríla k druhému derby v řadě, soupeřem byla rezerva Dolních Kralovic. 

Od úvodu mělo naše mužstvo převahu, první pokus Nedbala zpoza vápna M. Jakl vyrazil. Nečekaně mohlo žahřmět na druhé straně, po přihrávce Kotýnka se ocitl v gólovce Doležal, ale včas zasáhl Š. Vopěnka a střelu domácího záložníka zblokoval na roh. Po čtvrthodině hry se probíjel do vápna T. Ouřada a Dvořák ho ve vápně zastavil jen za cenu faulu. K penaltě se postavil Jakl a střelou doprostřed proměnil- 0:1. Skóre jsme navýšili ve 34. minutě, po přetaženém centru našel zpětnou přihrávkou Nedbala, který neomylně zavěsil pod břevno- 0:2. Několik dalších šancí zůstalo nevyužito, do kabin se tak šlo za skóre 0:2. 

 

Ve druhé půli jsme chtěli náskok nejlépe navýšit, ovšem v 58. minutě se domácí vrátili do zápasu, když střelu z přímého kopu Moravec vyrazil, k míči se dostal jako první Kotýnek a se štěstím dostal míč do sítě- 1:2. Chvíli poté měl 100% šanci J. Tulach, po převzetí míče nahodil motory, přešel přes 3 domácí hráče, jeho pokus o blafák ale přečetl domácí brankář. Zanedlouho V. Macháček našel z autu Mišoně, ten podržel míč a naservíroval ho na vápno Nedbalovi, jeho pokus mířící do šibenice ale dokázal z brankové čáry vyhlavičkovat Roháč. Naše neproměněné gólovky domácí potrestali, byť jsme jim k vyrovnávacímu gólu pomohli hlavně my sami. Dlouhý balon za naší obranu, Moravec se srazil s F. Ouřadou a Bulík zakončoval do prázdné- 2:2. V tuto dobu jsme již pro branku soupeře nebyli příliš nebezpeční, naopak domácí vycítili šanci na vítězství a dlouhými nákopy na exkřivsoudovského Krilla založili několik nebezpečných protiútoků, které ale dokázala naše obrana vyřešit. V 85. minutě přišla další komplikace, po druhé žluté kartě vyloučen A. Brzoň a zanedlouho domácí přesilovku využili k rozhodujícímu úderu. Střelu z vápna ještě Moravec vyrazil, k dorážce se ovšem dostal Roháč a střelou pod břevno rozhodl- 3:2. 

 

Góly: Jakl Jiří, Nedbal Vojtěch

 

Sestava: Moravec Jakub- Dufek Zdeněk, Vopěnka Štěpán, Brzoň Adam, Brzoň Jan- Tulach Jiří, Nedbal Vojtěch (c), Ouřada Filip, Kehar Václav- Jakl Jiří, Ouřada Tomáš

 

Střídali: Březina Lukáš, Macháček Vít, Veselka Filip, Mišoň David, Novák Ondřej, Tulach Dominik

 

V neděli 9.3.2023 hraje Béčko doma, opět se soupeřem nám velmi známým, na křivsoudovský pažit přijede TJ Keblov. Utkání začíná ve 14 hodin.