FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Áčku ve Vlašimi pšenka nekvetla..

FC SB Vlašim „B“ – FC Křivsoudov „A“ 3:0 (3:0)

 

5. kolo ERDINGER Alkoholfrei 1.B TŘÍDA sk. D

 

Neděle 3.9.2023

 

První zářijovou neděli sehrálo áčko další okresní derby na půdě soupeře, tentokrát v areálu Na Lukách proti Béčku Vlašimi. Soupeř disponuje širokým a kvalitním kádrem, proto hosty čekal těžký zápas. To se potvrdilo, soupeř měl míč více na kopačkách a dokázal převahu v poli vyjádřit i brankami. První zářez si zapsal Štěp. Zvára, po ideální kolmici prostřelil po zemi Doškáře. Druhou branku přidali vlašimští ve 23. minutě, po zatažení Vlasákem zprava přišla zpětná přihrávka a Matěj Zvára z voleje do protipohybu Doškáře zvýšil, 2:0. Následně přišly šance i na druhé straně. Nejdříve Mišoň zpoza vápna těsně minul tyč, následně Štika vypíchnul míč Dubovi, ale šanci nevyřešil dobře, pokus o lob skončil mimo branku. Definitivně utkání rozsekla chyba Doškáře, jehož nedůrazný odkop vrátil do branky Štěp. Zvára. Do půle ještě domácí Hlaváček orazítkoval břevno a a Fučík v dobré pozici přestřelil.

 

Ve druhém dějství se již hrál vyrovnanější fotbal, ale na výsledku se již nic nezměnilo. Neuspěl se svým sólem a zakončením do boční sítě Procházka ani Tulach, několik ožehavých závarů na druhé straně vyřešila obrana v čele s Doškářem. Celý tým znovu děkuje věrným divákům za podporu, vážíme si trpělivosti, i když výsledky nepřicházejí, snad se vše podaří zlomit co nejdříve.

 

Sestava: Doškář Daniel – Vopěnka Štěpán, Vopěnka Filip ©, Macháček Martin, Štika Ondřej – Fürbacher Jakub, Mišoň David, Toula Patrik, Fučík Adam – Procházka Otakar, Mareš Tomáš

 

Střídali: Tulach Jiří, Štorc Matěj, Veselka Filip

 

 

V sobotu sehraje Áčko zápas doma s Jevany v sobotu 9.9.2023 od 17 hodin.