FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Áčko ve Zruči dominovalo

Jiskra Zruč nad Sázavou – FC Křivsoudov „A“ 1:7 (1:6)

 

Přátelské utkání

 

Sobota 12.8.2023

 

Generálku na novou sezónu sehrálo mužstvo Křivsoudova v nedaleké Zruči nad Sázavou, která hraje Okresní přebor na kutnohorsku. Zároveň se jednalo o jediný herní test před startem soutěže, díky zrušenému zápasu z minulého víkendu.

 

Od úvodního hvizdu měli hosté převahu, kterou už po pár sekundách přetavil ve vedoucí branku J. Tulach- 0:1. O pár minut později ale bylo vyrovnáno, domácí zahráli standartní situaci na zadní tyč, kde útočník Zruče nikým nehlídaný skóroval- 1:1. Ani tento stav nevydržel dlouho, uběhly sotva dvě minuty a J. Tulach vysunul za obranu T. Mareše a ten chladnokrevně obstřelil vyběhnuvšího brankáře- 1:2. Záhy na to vrátil Fučíkův centr před branku Jakl a na zadní tyči dotlačil míč do branky J. Tulach, který záhy zkompletoval hattrick, když využil průnikovky od Mišoně a sám před brankářem nezaváhal- 1:4. Do konce poločasu se hosté prosadili ještě dvakrát, nejprve Fučík posadil míč na hlavu Mišoňovi, míč se následně od břevna odrazil do brány a poslední slovo si vzal Štika, jehož rána zpoza vápna vymetla pavučiny v domácí šibenici- 1:6.

 

Do druhé půle vstoupili hosté znovu aktivně, i tentokrát se brzy gólově prosadili, Jakl obehrál gólmana a ještě vybídl ke skórování střídajícího D. Tulacha, na kterého zívala prázdná branka- 1:7. Tento moment hosty možná až moc uklidnil, neboť po zbytek zápasu byla lepším týmem domácí Zruč, domácí ale naštěstí nedokázali pohnout se skóre. Na druhé straně se hosté několikrát dostali do zajímavých přečíslení, bohužel se ani jedno neujalo, a tak konečný výsledek vyzněl 7:1 pro Křivsoudov.

 

Branky: Tulach J. 3, Mareš T. Mišoň, Štika

 

Sestava: Doškář- Veselka F., Štorc, Ptáček L., Macháček V.- Mareš T., Fučík, Mišoň, Štika- Jakl, Tulach J.

 

Střídali: Mareš L., Nedbal, Tulach D.

 

 

V neděli čeká na Áčko derby v Miřeticích, a to v neděli 20.8.2023 od 13 hodin na soupeřově hřišti.