FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Áčko v derby neuspělo

TJ Sokol Miřetice „A“ – FC Křivsoudov „A“ 3:1 (1:1)

 

3. kolo ERDINGER Alkoholfrei 1.B TŘÍDA sk. D

 

Neděle 20.8.2023

 

Hned na úvod soutěže zajíždělo Áčko k okresnímu derby do Miřetic. Na menším hřišti se opět očekávala „házená“, realita tato očekávání naplnila. První dlouhý aut do vápna, trma-vrma a Herwigovu střelu ještě stačil dobrým zákrokem Doškář zneškodnit. Zanedlouho už stejná standardní situace skončila po teči Brožíka brankou, 1:0. Následně se hra vyrovnala a na větší šanci se čekalo do chvíle než si vzal do správy míč Procházka, ale prováhal vhodnou chvíli na zakončení. V 35. minutě předvedli hosté pěknou kombinaci, po rozehraném přímém kopu si Mišoň narazil s Procházkou, po  vybídnutí patičkou poslal prvně jmenovaný míč k tyči miřetické branky, 1:1. Domácí se mohli dostat opět do vedení chvilku před přestávkou, ale gólové oslavy utnul sudí zdvižením praporku kvůli předchozímu postavení mimo hru.

 

Do druhé půle vstoupili lépe křivsoudovští, ale ani Procházka, ani nová posila Jakub Fürbacher, svoje šance neproměnili. Na druhé straně se na vápně do míče opřel Brožík a vrátil domácím vedení tvrdou střelou k tyči. Definitivní rozuzlení dramatu si vzal na starost domácí Brýl – nečekaným obloučkem přehodil Doškáře, 3:1. Korigovat stav mohl Ptáček, ale jeho pokusy se mezi tyče nevešly, nebo je lapil Matoušek. Pět minut před koncem ještě domácí pěknou střelou z dálky orazítkovali tyč. Křivsoudovští v utkání herně určitě nepropadli, neopakoval se jarní debakl, ale tento zápas bohužel žádné body nepřinesl.  

 

Branka: Mišoň David

 

Sestava: Doškár Daniel – Ptáček Luboš, Vopěnka Štěpán, Macháček Martin, Štika Ondřej  – Mareš Tomáš, Mišoň David, Toula Patrik, Filip Miroslav ©, Fučík Adam – Procházka Otakar

 

Střídali: Fürbacher Jakub, Jakl Jiří, Veselka Filip, Tulach Jiří

 

První domácí zápas odehraje Áčko v sobotu 26.8.2023 od 17 hodin, soupeřem bude před sezónou notně posílený AFK Kácov.

 

 

Děkujeme za podporu v Miřeticích a doufáme, že v sobotu přijdete znovu!