FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Áčko utrpělo debakl v Miřeticích

TJ Sokol Miřetice „A“ – FC Křivsoudov „A“ 9:3 (7:0)

 

17. kolo 1B. Třída skupina D

 

Neděle 26.3.2023

 

 

Úvodní jarní kolo pro křivsoudovské Áčko skončilo debaklem. Naposledy nám podobným způsobem naložil Pravonín, v posledním kole sezóny 2014/2015 utkání skončilo 8:1 pro domácí. Devět branek Áčko v historii inkasovalo jen jednou – 2:9 v Týnci nad Sázavou (následně kontumováno ve prospěch FC Křivsoudov pro neoprávněný start hráčů soupeře). Prvních pět minut zápasu hosté nastoupili aktivně, ale první dlouhý aut do vápna skončil gólem v křivsoudovské síti. Následně se Miřetice prosadili z přímého kopu. Další branky napadaly do hostující svatyně po stejném vzorci – dlouhý míč do vápna z autu nebo rohu, nedůraz a zakončení domácích z bezprostřední blízkosti. Zmar umocnil i vlastní gól jak jinak než po vhazování. Navíc podruhé v křivsoudovských barvách nastoupivší brankář Dan Doškář ještě zneškodnil několik dobrých příležitostí. Prostě poločas hrůzy. Miřetičtí byli všude dřív, prokázali větší důraz a tak nebylo o čem..

 

Do druhé půle nastoupilo hostující mužstvo s cílem dohrát utkání bez zbytečných karet a pokusit se trochu upravit hrozivý stav. Bohužel ve 48. minutě už svítila na tabuli osmička, Doškář první střelu vyrazil, ale na dorážku osamoceného střelce už nestačil. Následně byl ve pokutovém území faulovaný Filip a penaltu využil Macháček. Po krátké chvilce Filip využil chyby brankáře a po kličce zakončoval do prázdné. Krátké vzepětí zastavila chyba v rozehrávce a snadný gól domácích. Poslední branku vstřelil po rychlém kontru Tomáš Mareš střelou za háčky. Stejně jako v první půli nás od dalšího přídělu zachránil brankář Dan Doškář.

 

Áčko dostalo těžký direkt, ale snad v pravý čas. Miřetickým gratulujeme!

 

Branky: Macháček z pen., Filip, Mareš

 

Sestava: Doškář Daniel – Vopěnka Štěpán, Vopěnka Filip, Žák Jan, Vopěnka Jakub © – Macháček Martin, Toula Patrik, Vondrák David – Fučík Adam, Jakl Jiří, Filip Miroslav

 

Střídali: Mareš Tomáš, Tulach Jiří

 

V dalším kole se Áčko představí na domácím trávníku. V jarní části je domácím hracím dnem SOBOTA, tak tedy přijďte tuto sobotu 1.4.2023 v 16:30. Hráči jednak budou chtít odčinit debakl z minulého týdne, a také prohru z podzimní části. Soupeřem bude TJ Kunice, v tamním areálu jsme na podzim padli 0:2.

 

 

Sportu zdar!