FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Áčko schytalo výprask

FC Křivsoudov „A“ – AFK Kácov 0:5 (0:3)

 

4. kolo ERDINGER Alkoholfrei 1.B TŘÍDA sk. D

 

Sobota 26.8.2023

 

K prvnímu domácímu zápasu nové sezóny nastoupil Křivsoudov proti Kácovu. Proti tomu se domácím v minulé sezóně celkem dařilo, když na podzim doma uhráli s Kácovem remízu 2:2, v jarní odvetě pak díky výhře 2:1 na soupeřově hřišti stvrdili své setrvání v soutěži i pro letošní ročník. Hosté tak měli domácím co vracet.

 

Domácí vstoupili do zápasu aktivně a vypracovali si i dvě velké příležitosti. V prvním případě vznikl ve vápně hostí závar po rohovém kopu, nikdo z domácích ale nedokázal míč dotlačit za brankovou čáru, ve druhém případě špatně vyřešil samostatný únik Procházka. Neproměněné gólovky domácí mrzeli záhy, po autovém vhazování hostí a následné diskomunikaci Š. Vopěnky a Ptáčka míč propadl k Jíchovi, jehož pobídku před branku si do vlastní sítě srazil Štika- 0:1. Za dalších 5 minut přidali hosté další trefu, po Cettlově centru se z hranice penalty nemýlil Jícha- 0:2. Domácí se stále snažili držet krok, hostující obrana v čele se zkušeným Jiřím Petrů je ale do šancí nepouštěla. Ve 36. minutě dostala domácí obrana pod tlak brankáře Doškáře, který špatnou rozehrávkou nabil na vápno Cettlovi, tomu už stačilo pouze trefit odkrytou branku- 0:3.

 

Do druhé půle domácí dvakrát prostřídali, na hřišti se to ale i vzhledem k jasnému výsledku příliš neprojevilo. Po hodině hry navíc hosté skóre navýšili, po Fürbacherově rychle vhozeném autu Štika trefil přihrávkou Svobodu, ten následně prostřelil bezmocného Doškáře- 0:4. Korekci skóre mohl zajistit Procházka, ale nevyzrál na gólmana Tlustého, který jeho pokus vyrazil. Konečnou podobu výsledku dali hosté v 78. minutě, po rychlém brejku obešel Cettl daleko vyběhnuvšího Doškáře, předal míč Jíchovi, který vyřešil situaci chladnokrevně a prostřelil vracejícího se Ptáčka- 0:5. 

 

Velký díky patří vám, fanouškům! I přes otřesný výsledek jste vydrželi do konce a věřte, že si celý tým podpory a závěrečného potlesku važí!

 

 

Sestava: Doškář Daniel- Veselka Filip (46. Fürbacher Jakub), Vopěnka Štěpán, Ptáček Luboš, Štika Ondřej (75. Novák František)- Fučík Adam, Vopěnka Filip ©, Macháček Martin – Mišoň David – Tulach Jiří (46. Mareš Tomáš), Procházka Otakar 

 

V příštím kole Áčko změří síly se silnou rezervou Vlašimi. Hrací čas je stanoven na neděli 3.9.2023 od 17 hodin.

 

I když se poslední zápas hrubě nevydařil, věříme, že mužstvo pojedete podpořit v hojném počtu a všichni se dočkáme lepších výsledků.