FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Áčko otočilo zápas s Olbramovicemi

FC Křivsoudov „A“ – SK Olbramovice „A“ 4:2 (1:2)

 

12. kolo ERDINGER Alkoholfrei 1.B-třída sk. D

 

Sobota 21.10.2023

 

 

Áčko na domácím (skvěle) připraveném trávníku přivítalo nováčka soutěže z Olbramovic. Hosté v předchozím kole vyhráli v Teplýšovicích 4:1 a tím odskočili v tabulce na rozdíl 4 bodů od domácího družstva. V úvodu byli aktivnější křivsoudovští, z převahy se však nic neurodilo, v největší možnosti Tulach špatně trefil míč a v podstatě ani nezakončil. Po 25 minutách udeřilo na druhé straně. Nejdříve trefil Doškář odkopem F. Vopěnku, od něj se míč odrazil do branky, navíc musel otřesený kapitán domácích v poločase střídat. Za dvě minuty Fürbacher ztratil míč na pravé straně, olbramovický Vyskočil nenápadným obloučkem překonal Doškáře znovu, 0:2. Domácí se po krátkém otřesu vzchopili a převzali na utkáním taktovku. Důležitý kontaktní gól vstřelil Procházka z přímého kopu. Dnes už se nikdo neptá, že se tak stalo ve 4. minutě nastavení (rozhodčí Bekešský délku nastavení avizoval) a střela nebyla nijak povedená, jenže s pomocí teče míč zapadl do sítě, 1:2.

 

Druhý poločas začal snově, dlouhý pas Ptáčka si po minut hry ideálně zpracoval M. Macháček a levou nohou zkušeně zakončil mimo dosah brankáře, 2:2. V 67. minutě Procházka navedl míč do vápna, připravil ke střele proti noze znovu M. Macháčkovi, 3:2. Následně hosté dvakrát zahrozili, nebezpečný nájezd zlikvidoval Doškář, pokus Vyskočila ze strany se do branky nevešel. Definitivně utkání zlomil parádní střelou ze třiceti metrů L. Ptáček, 4:2.

 

Áčko zvítězilo doma dvakrát za sebou a mohlo se radovat se svými věrnými fans, kteří opět nezklamali a vytvořili pěknou atmosféru.

 

Branky: 2x M. Macháček, Procházka, L. Ptáček

 

Sestava: Doškář Daniel – Fürbacher Jakub, Ptáček Luboš, Vopěnka Filip ©, Štika Ondřej – Toula Patrik, Macháček Martin, Filip Miroslav – Procházka Otakar, Mišoň David, Tulach Jiří

 

 

Střídali: Dufek Matouš, Veselka Filip, Macháček Vít