FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Áčko má první body!

FC Křivsoudov „A“ – TJ Sokol Teplýšovice „A“ 3:1 (1:1)

 

10. kolo ERDINGER Alkoholfrei 1.B třída sk. D

 

Sobota 7.10.2023

 

Do Křivsoudova zavítal druhý celek tabulky, ale na hřišti rozdíl vidět nebyl. Brankové příležitosti v úvodu utkání byly k vidění na domácí straně, nejdříve Ptáček málem překvapil brankáře přímo z rohového kopu, následně Mišoň obral u lajny vyběhnuvšího gólmana hostí, jeho pokus z úhlu s vypětím všech sil a za pomoci břevna napustil do sítě teplýšovický obránce. Následně se do hry dostali i hosté a Doškář musel krotit dvě nepříjemné skákavé střely. Do třetice už se hosté radovali, po rohu a nepřehledné situaci byl pohotový Vyhlídal, 0:1. Domácí neskládali zbraně, ale brzdily je nepřesnosti a zbrklost. Z této pasáže hry však vykoukla i jedna pěkná akce, při níž pěkným centrem Filip našel na zadní tyči Procházku, a ten hlavou vyrovnal, 1:1. Rozháraná hra pokračovala i ve zbytku poločasu.

 

Nástup domácích borců do půle nemohl být lepší – Macháček si narazil s Mišoňem a obloučkem překonal soupeřova brankáře. Křivsoudovští působili na hřišti koncentrovaně a nepouštěli hosty do nebezpečných pozic. Zlom v utkání nastal v 62. minutě, Procházka na hraně ofsajdu převzal míč, kličkou se vyhnul brankáři, následně i dobíhajícímu hráči a nezadržitelně skóroval. Po protestech a nesmyslném byl vzápětí vyloučen Stěhule. Hosté už více řešili výkon rozhodčích než hru, přesto se v závěru ze standardní situace dostali do šance, ale hlavička z dobré pozice skončila mimo. Křivsoudov připisuje první body, a opět se sluší poděkovat vám, fanouškům a fanynkám – díky, že vás chodí hodně a podpoříte tým a v těžších časech!

 

Branky: 2x Procházka, Macháček

 

Sestava: Doškář Daniel – Vopěnka Jakub, Vopěnka Filip ©, Ptáček Luboš, Fürbacher Jakub – Toula Patrik, Fučík Adam, Macháček Martin – Mišoň David, Filip Miroslav, Procházka Otakar

 

Střídali: Tulach Jiří, Veselka Filip, Dufek Matouš, Macháček Vít

 

 

V dalším kole FC Křivsoudov opět vyráží k těžkému soupeři, v sobotu 14.10.2023 od 15:30 se představíme na půdě SK Slavia Jesenice.