FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Áčko lídra o body nepřipravilo..

FC Křivsoudov „A“ – Sokol Sedlec-Prčice 1:4 (1:2)

 

20. kolo B-třída sk. D

 

Středa 3.5.2023

 

V dohrávce se Áčko pokusilo zaskočit lídra soutěže, to se ale nepovedlo. Hosté prokazovali svoji kvalitu od úvodního hvizdu, prakticky každý jejich útok byl nebezpečný. Bohužel se rychle projevilo na skóre, už v 6. minutě si na centr na zadní tyč naběhl Prchlík a nekompromisně otevřel účet zápasu. Hosté se následně prosadili v 26. minutě, Davídek si poradil s Macháčkem a nezadržitelně poslal míč do sítě. Domácí jedenáctka vycítila, že už není na co čekat a za aktivitu byla odměněna gólovým úspěchem – Macháček poslal míč do vápna, obrana Sedlece si neporozuměla s brankářem a na Vondráka už zívala jen prázdná branka. Srovnat stav mohli těsně před poločasem bratři Vopěnkové, ale Jakub netrefil branku, po dalším centru do vápna Filip zase netrefil míč sám před Neradem.

 

Naděje na bodový zisk žila bohužel jen hodinu hry, po tomto časovém úseku se do skákavého míče opřel Molnár a poslal kulatý nesmysl přímo za háčky. Poslední branka byla n síti domácích byla z kategorie laciných, míč po několika odrazech v malém vápně do branky doklepl opět Molnár. S ambiciózním celkem Áčko opět prohrálo o tři branky, tentokrát 1:4.

 

Branka: Vondrák

 

Sestava: Doškář Daniel – Vopěnka Filip, Vopěnka Štěpán, Macháček Martin, Vopěnka Jakub © – Fučík Adam, Vondrák David, Ptáček Luboš – Filip Miroslav, Procházka Otakar, Žák Jan

 

Střídali: Toula Patrik, Jakl Jiří, Tulach Jiří, Veselka Filip,Štika Ondřej