FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Áčko Jevany nepřetlačilo

FC Křivsoudov „A“ – FC Jevany 0:2 (0:1)

6. kolo ERDINGER Alkoholfrei 1.B TŘÍDA sk. D muži


Sobota 9.9.2023

V dalším domácím utkání přivítalo Áčko soupeře s Jevan. Vzhledem k četným absencím dostali herní prostor mladíci a svých úkolů se zhostili se ctí. V prvních minutách drželi míč více hosté, ale nedokázali se prosadit víc než na třicet metrů od domácí branky. Křivsoudovští se však rychle osmělili a po kontru Procházky mohli jít do vedení, bohužel jevanský brankář sice se štěstím, ale dobře zasáhl. Další vzrušení měl na starosti opět Procházka, tentokrát se k zakončení po střetu s obráncem hostů nedostal, penalty se domácí dožadovali marně. Ve 14. minutě se Zbořilova tečovaná střela o břevno odrazila do sítě a Moravec neměl šanci zasáhnout, 0:1. Hostům trochu narostla křídla, ale vyjádřili to jen dvěma střelami ze střední vzdálenosti. Stejnou mincí oplatili bez úspěchu i křivsoudovští.

Ve druhém poločase se obraz hry otočil a domácí se hnali za vyrovnáním. Do velkých šancí se však i přes veškerou snahu nemohli dostat. Dobrý pas Fučíka za obranu Procházka ideálně netrefil, po rozehraném rohu poslal Štika míč vysoko nad, sérii rohů a standardních situací se do branky nepodařilo dotlačit. Hostům evidentně docházeli síly, ale v 85. minutě podnikli brejk a úspěšně ho vyřešili Šobíškem, 0:2. I přes bojovný výkon se na body dosáhnout nepodařilo.

Sestava: Moravec Jakub – Veselka Filip, Vopěnka Štěpán, Vopěnka Filip ©, Štorc Matěj – Mareš Tomáš, Fučík Adam, Toula Patrik, Štika Ondřej – Procházka Otakar, Tulach Jiří

Střídali: Macháček Vít, Fürbacher Jakub

Máme tady ještě jeden vzkaz pro naše fanoušky – skutečně si vážíme podpory, kterou intenzivně vnímáme. I když se nedaří, nezapomenete nám po utkání zatleskat a v hojném počtu stále navštěvujete naše zápasy doma i venku. Bohužel poslední dobou vnímáme v domácích zápasech velmi negativní atmosféru směrem k soupeři, a hlavně k rozhodčím. Všichni chápeme emoce, které ke sportu samozřejmě patří, ale pojďme se zkusit vrátit o dva roky zpátky, kdy rozhodčí jezdili do Křivsoudova za odměnu a soupeři s obavami o svoji sportovní čest. Věříme, že naši výzvu chápete správně, těšíme se až společně zase oslavíme tři body!