FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Áčko doma nestačilo na Teplýšovice…

FC Křivsoudov „A“ – TJ Sokol Teplýšovice „A“ 0:3 (0:0)

 

16. kolo 1.B třída sk. D

 

Neděle 11.6.2023

 

Předposlední utkání v první krajské sezóně Áčko hostilo soupeře se kterým v soutěži zažilo premiéru. Teplýšovičtí byli zároveň tabulkovým sousedem. Jak na domácím trávníku, tak tentokrát předváděli dobrý fotbal, v čemž jim domácí zdatně sekundovali. Po patnácti minutách přišel první velký rozruch – J. Tulach využil při napadání zaváhání brankáře, ten ho ve vlastním pokutovém území „sestřelil“, ale rozhodčí nechal pokračovat ve hře. Následně opět po chybě hostů v rozehrávce měl velkou šanci Procházka, ale po kličce brankáři prováhal ideální okamžik k zakončení a jeho pokus obrana do branky nepustila. Na druhé straně hosté připravili horké chvilky nejdříve po rychlém brejku, ale stejně jako následný závar, tak i tato šance skončilo střelou mimo tyče. Když už hosté trefili zařízení, tak Doškář vyrazil tvrdý pokus na roh.

 

Druhá půle začala obdobně jako ta první, vše se zlomilo v 55. minutě. Štika ztratil míč na půlce, rychlý brejk hosté na dvě přihrávky dotáhli do úspěšného zakončení Kubálka. Domácí mohl do hry vrátit F. Vopěnka, ale namířil svůj pokus doprostřed branky. Bohužel k nějakému velkému tlaku nebo do větších šancí se Áčko nemohlo dostat, kdežto hosté hráli s lehkostí a celkem v klidu hlídali náskok. Výjimkou byla šance D. Tulacha – ten se pěkně vyhnul jednomu obránci na vápně, další obránce mu ale střelu zablokoval. Teplýšovice navíc v 86. minutě využili nedůrazného odkopu, Vyhlídal v souboji s Doškářem uspěl střelou na přední tyč. Vše dovršil Pejša, který se vyhnul ofsajdu i Doškářovi a do prázdné branky uzavřel skóre na 0:3.

 

Sestava: Doškář Daniel – Štorc Matěj, Ptáček Luboš, Žák Jan, Vopěnka Jakub © – Toula Patrik, Fučík Adam, Vopěnka Filip – Tulach Jiří, Jakl Jiří, Procházka Otakar

 

Střídali: Vopěnka Štěpán, Štika Ondřej, Tulach Dominik

 

Poslední utkání celého ročníku sehraje Áčko opět doma, a to v neděli 18.6.2023 od 17 hodin proti Slavoji Velké Popovice. Soupeři máme z podzimu co vracet, stejně tak je co vracet všem fanouškům křivsoudovského fotbalu za poslední nepovedené výkony.