FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Domácí tvrz Nespekům odolala

 

FC Křivsoudov „A“ – TJ Sokol Nespeky „B“ 4:3 (2:3)

12. kolo OP Benešov

Sobota 16.10.2021

 

Na hřiště do Křivsoudova přijela sebevědomá nespecká rezerva. Hosté okupují 4. místo tabulky a od úvodu ukazovali, že rozhodně nejde o náhodu. V prvních minutách hojně využívali vysokého Hamajdy k prodlužování míčů za domácí obranu. Ani kombinace po zemi hostům problém nedělala, v 6. minutě na hraně ofsajdu převzal míč právě Hamajda a po zdařené kličce Mar. Filipovi mohl slavit, 0:1. Domácí však rychle odpověděli, s přesným pasem za obranu od Mir. Filipa efektivně naložil Vondrák, brankář byl na jeho lob krátký, 1:1. Po vyrovnání hosté nezazmatkovali, naopak připravili domácím horké chvilky zalévané studenou sprchou.. Po dlouhém nákopu Štika váhal, až průbojný Vojkůvka vzal míč do správy a nepříliš povedenou střelu propustil mezi nohami Filip. Ještě hůř bylo domácím v 31. minutě – Štika vhodil aut na soupeře a Vojkůvka si vymodlil přímý kop z vápna. Ten sice Hamajda poslal daleko mimo tyče, ale následná rozehrávka se nepovedla, míč vybojoval znova Vojkůvka a po pár přistrčeních jej poslal do protipohybu domácímu brankáři, 1:3. Naštěstí se Křivsoudovu podařilo ještě do poločasu snížit, Ptáčkův přímý kop doklepl Žák do branky po nepříliš přesvědčivém zákroku nespeckého gólmana, 2:3.

 

Do druhé půle nastoupilo v domácím dresu jiné mužstvo – přidalo na rychlosti, kvalitě kombinace a hlavně se soustředilo na zlepšení skóre. Odměnou bylo vyrovnání ve 49. minutě, Mareš místo centru poslal míč obloučkem na zadní tyč, 3:3. Několik následných střel se neujalo, ale po sólu Mir. Filipa a tvrdé střele balón brankář Nespek ztlumil, ale ne dost na to, aby se míč nedošoural za brankovou čáru. Hosté se po nepodařeném začátku druhé půle chytli, a i díky nim byl k vidění pěkný a svižný fotbal. Nespeky si vytvořili největší šanci po centru ze strany, tísněný Hamajda ale prostor mezi tyčemi netrefil. Na druhé straně měl rozhodnutí na noze Mareš, volil „tvrdší“ variantu zakončení a přestřelil. Křivsoudov i tak zvítězil 4:3.

 

Branky: Vondrák, Žák, Mareš, Filip Mir.

 

Sestava: Filip Martin – Vopěnka Jakub ©, Vopěnka Filip, Žák Jan, Štika Ondřej – Ptáček Luboš, Toula Patrik, Filip Miroslav – Vondrák David, Tulach Jiří (46. Nedbal Vojtěch), Mareš Tomáš

 

Rozhodčí: Fillip Marek, Brzková Valentýna, Berenda Karel

 

DERBY – je v plánu v sobotu 23.10.2021 od 15:30 hodin, Áčko se střetne s tradičním rivalem – TJ Sokol Dolní Kralovice.

 

Přijeďte!